9.5 C
Brno
Úterý, 23 dubna, 2024
DomůRady a NávodyVytvoření webových stránek na míru a za dobrou cenu? Spojte se s...

Vytvoření webových stránek na míru a za dobrou cenu? Spojte se s Beneficio

Date:

Nenechte si ujít

Jak vybrat sekačku na trávu?

Sekačka na trávu je nezbytným nástrojem pro udržení krásné...

Výroba plastů – od granulátu k finálním produktům

Výroba plastů je komplexní proces, který zahrnuje několik kroků....

Zlato zachraňuje úspory před inflací

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata...

Finské sauny: Klenoty relaxace a zdraví

Finské sauny představují základní kámen finské kultury a tradice....

Learning management systém EDUNIO je efektivní cestou ke vzdělávání zaměstnanců

Vzdělaný zaměstnanec je zdaleka největším přínosem pro každou firmu....
- Komerční sdělení -časopis

Beneficio je webové studio, které dělá prémiové weby na míru za dostupné ceny. Staví je totiž na platformě Strapi. Nemějte ale strach, nejde o žádné předdefinované řešení, co by bylo neflexibilní. Ba naopak. Web vám přizpůsobí na míru, ať už chcete jednoduché informační webové stránky, nebo e-shop. A dokonce se postarají i o marketing.

Tým Beneficia aktuálně tvoří 12 odborníků, kteří pro své zákazníky vytvořili přes 150 webů. Proces je pokaždé stejný. Začíná se tím, že se Beneficio spojí se zákazníkem a společně projednají, co je vlastně cílem webu. Pak odborníci v Beneficio připraví zadání a navrhnou cenu. V tuto chvíli, ještě před akceptací nabídky, si může zákazník vyzkoušet funkčnost a administraci systému Strapi, na kterém jsou weby postaveny. Pokud se mu vše líbí, Beneficio se pustí do práce. Webové stránky běží online obvykle do 14 dnů.

Platforma CMS Strapi pro každého

V Beneficio využívají pro tvorbu webů CMS Strapi, platformu postavenou na technologiích, jako jsou Tailwind CSS, TypeScript a Next.js, tedy na moderních technologiích, díky kterým vše běží rychle. Věděli jste, že vyhledávače hodnotí weby právě i podle výkonnosti a rychlosti?

Strapi se skládá ze samostatných bloků, které jsou již připravené. Právě díky tomu jsou ve webovém studiu Beneficio schopní web zprovoznit už do 14 dnů. Skrze samostatné bloky se dá každý web přizpůsobit tomu, co zákazník potřebuje, ať už jde o web pro firmu, hotel či restauraci.

Řešení na již existující platformě vás tedy nepřipravuje o možnost nechat si web přizpůsobit, ale zároveň výrazně sníží celkovou cenu za web. Platíte méně, protože vývojáři mají s webem méně práce.

Samozřejmě existují i další CMS platformy (jistě znáte WordPress). Strapi si ale vyvinuli přímo v Beneficio, nabízí k němu i podporu a za všechno, co je jeho součástí, ručí. Weby běžící na Strapi jsou samozřejmě maximálně přizpůsobené i pro mobilní zařízení.

Administraci webu zvládnete sami

S hotovým webem vám v Beneficio rádi pomohou. Zařídí vám optimalizaci pro vyhledávače, pomohou s marketingem a mohou měnit i obsah webu. To však hravě zvládnete i sami. Administrační systém je totiž jednoduchý a intuitivní, takže napsat článek do blogu, přidat podstránku nebo zveřejnit novou pozici, kterou chcete obsadit, je hračkou. Tím ušetříte další peníze, které byste zaplatili za správu webu.

Zajímavých funkcí má CMS Strapi opravdu hodně. Namátkou jmenujme neomezený počet jazykových mutací, vysoké zabezpečení, nástroje pro optimalizaci webu, API rozhraní pro komunikaci s ERP systémem či mobilní aplikací. Spojte se s webovým studiem Beneficio a přidejte se ke spoustě spokojených zákazníků.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek