27 C
Brno
Úterý, 23 července, 2024
DomůFinancePodnikáte? Pak máte nárok na zvýhodněný úvěr

Podnikáte? Pak máte nárok na zvýhodněný úvěr

Date:

Nenechte si ujít

E-learning zaměstnanců s learning management systémem EDUNIO vám značně ušetří práci

Neustálé vzdělávání zaměstnanců je základem prosperující firmy. Čím více...

Umělé vánoční stromky, nebo raději živé?

Umělé vánoční stromky se staly populární volbou pro mnoho...

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové...

Kam pro dálniční známku?

Zřejmě každý motorista ví, že na české dálnice je...

Který kancelářský balíček Office se vyplatí nejvíc?

Aby nám počítač běžel podle našich představ, musíme si...
- Komerční sdělení -časopis

Podnikání je velmi náročná dřina, která vyžaduje nikdy nekončící práci a neustálé vylepšování jednotlivých procesů. Každý zkušený majitel firmy přitom ví, že čím více do svého projektu investuje, tím vyšší zisky z dlouhodobého hlediska utrží. Potřebujete nakoupit nové prostory, stroje, zmodernizovat výrobní procesy nebo třeba pořídit vozový park? Pak si dávejte pozor na nabídky úvěrů.

Americká hypotéka

Zapomeňte na klasické úvěry, které může získat každý běžný člověk. Jako podnikatelé máte totiž nárok na podstatně výhodnější služby, díky nimž ušetříte spoustu peněz. Nejpopulárnější volbou je hlavně takzvaná americká hypotéka, jež s sebou přináší množství zajímavých výhod.

Tato hypotéka pro podnikatele je neúčelová, tudíž ji lze využít na kteroukoliv oblast podnikání. Hlavním lákadlem je však lepší úroková sazba (a to se zástavou i bez ní), stejně jako delší splatnost (max 20 let) než v případě běžného úvěru.

Vlastníte-li společnost, máte štěstí. Získané finance totiž můžete vložit do své firmy jako vklad společníka. Následně si lze z takové firmy vyplácet splátky dané půjčky.

Jak na to?

Americkou hypotéku v dnešní době nabízí spousta různých poskytovatelů. To znamená, že byste měli dbát opravdové opatrnosti a pečlivě si zvolit ideální nabídku přesně pro vás. S tím vám pomůže srovnání hypotéky od ověřených profesionálů.

V tomto ohledu si spoustu pozitivních recenzí získali pomocníci z AMJ Finance. Ti na svých webových stránkách poskytují pečlivé srovnání hypoték ve dvanácti bankách a pěti spořitelnách. A výsledek? Díky rokům zkušeností vyjednají přibližně o 0,5 % nižší úrok, než kdybyste hledali na vlastní pěst. Nenechte si ujít ani informativní hypoteční kalkulačku. Právě ta vám poskytne mnohem jasnější představu o podobě podnikatelského úvěru.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek