27 C
Brno
Úterý, 23 července, 2024
DomůRady a NávodyJak poslat balík do USA? Nespoléhejte jen na Českou poštu!

Jak poslat balík do USA? Nespoléhejte jen na Českou poštu!

Date:

Nenechte si ujít

E-learning zaměstnanců s learning management systémem EDUNIO vám značně ušetří práci

Neustálé vzdělávání zaměstnanců je základem prosperující firmy. Čím více...

Umělé vánoční stromky, nebo raději živé?

Umělé vánoční stromky se staly populární volbou pro mnoho...

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové...

Kam pro dálniční známku?

Zřejmě každý motorista ví, že na české dálnice je...

Který kancelářský balíček Office se vyplatí nejvíc?

Aby nám počítač běžel podle našich představ, musíme si...
- Komerční sdělení -časopis

Poslat balík do USA nebo do jakékoliv jiné země není jen tak. Svěřit ho musíte někomu, u koho budete mít jistotu, že ho doručí v rozumném čase a neporušený. A my víme, kde takovou službu seženete. A není to Česká pošta.

Transport zásilek do zahraničí je nejlepší svěřit firmě, která se na takovýto druh přepravy specializuje. Takových u nás podniká hned několik. Z těch nejznámějších a nejrenomovanějších se jedná především o přepravní společnosti FedEx, UPS, TNT, Top Trans, WeDo a DPD.

Přepravní Heureka

Dobrou zprávou je, že je nemusíte individuálně oslovovat. Místo toho stačí váš požadavek zadat na stránky společnosti ShipEx.cz. Ta je jakýmsi zprostředkovatelem vaší budoucí přepravy a srovnávačem cen zároveň.

Zjistěte si cenu

Na hlavní stránce jednoduše zadáte základní informace v podobě hmotnosti a rozměrů zásilky a systém vám během pár vteřin ukáže konkrétní cenové nabídky jednotlivých společností. Spolu s jejich podmínkami. A vy si vyberete takovou, která bude co nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.

Sledování zásilek online

Objednáním přepravy to pro vás v podstatě končí. Zásilku si v předem smluvený čas u vás doma, či ve firmě vyzvedne kurýr, a poté bude putovat ke svému adresátovi. A vy samozřejmě budete moci být u toho, tedy alespoň virtuálně. Průběh její cesty je možné sledovat na ShipEx.cz online.

Co všechno lze poslat?

Zásilka do USA, to může být obyčejný dopis, cenné psaní, zavazadla, obrazy, umělecké předměty, zboží na paletách i pneumatiky. Jediným limitem je hmotnost zásilky, která nesmí být vyšší než 1000 kg. Balík do USA samozřejmě nesmí obsahovat výbušniny, toxické látky a jiné nebezpečné předměty. Jejich seznam najedete přímo na stránkách společnosti. Stejně jako další nezbytné informace.

Rychlost přepravy

Jak dlouho bude váš balík k vašemu příbuznému, blízkému, zákazníkovi či obchodnímu partnerovi na cestě? To záleží, zda si objednáte standardní doručení, nebo expresní přepravu. Zatímco standardní doručení trvá mezi dvěma a pěti dny, v rámci toho expresního může balíček do cílové stanice dorazit druhý pracovní den.

Možnost pojištění

Rádi byste za oceán poslali cenný obraz nebo jinou hodnotnou zásilku, ale máte obavy o její bezpečí? Ty nejsou na místě. Na ShipEx si můžete zásilku samozřejmě pojistit, a to až do částky 1 500 000 Kč. Zásilky je zároveň možné posílat i obráceně, tedy ze Spojených států do Česka. A součástí služeb ShipEx je samozřejmě i vyřízení veškerých celních formalit.

Proč se obrátit na ShipEx?

Třeba proto, že má s posíláním zásilek do zahraničí své zkušenosti. Za dobu své existence má ShipEx na svém kontě více než 700 tisíc odeslaných zásilek a 80 tisíc spokojených zákazníků. A vy jejich služby můžete rozšířit. Jak vidíte, poslat balík do USA je hračka, že?

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek