16.6 C
Brno
Neděle, 19 května, 2024
DomůRady a NávodyJak zabavit děti? Užijte si dovolenou v roztomilém penzionu

Jak zabavit děti? Užijte si dovolenou v roztomilém penzionu

Date:

Nenechte si ujít

Postup při dopravní nehodě: Klíčové informace a povinnosti

Dopravní nehody jsou, bohužel, běžnou součástí silničního provozu. Přestože...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak vybrat sekačku na trávu?

Sekačka na trávu je nezbytným nástrojem pro udržení krásné...

Výroba plastů – od granulátu k finálním produktům

Výroba plastů je komplexní proces, který zahrnuje několik kroků....

Zlato zachraňuje úspory před inflací

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata...
- Komerční sdělení -časopis

Dovolená s dětmi. Někdy je to náročné. Děcka utahají, v některých hotelech nejsou zrovna baby friendly. Tak víte co? Ubytujte se skoro ve vlastním. V penzionu, který bude jako vaše chatička.

Penzion Jičín jako z pohádky

Pojměte dovolenou s dětmi jako výpravu za pohádkou. Neberte to tak, že si nic neužijete, malebná zákoutí naší země nabízí zážitky pro všechny věkové kategorie. Vezměte si východní Čechy. Kraj u Krkonoš je vyhlášený roubenými chaloupkami, které známe právě z mnoha pohádek. Tak se vydejte tam, kde to vypadá, jako by to byla jedna perníková chaloupka za druhou. Penziony ve východních Čechách nabízí spoustu požitků. Například penzion Jičín je skvělá volba. Je zde pohádkový les Řáholec, v němž se usídlil známý loupežník Rumcajs se svojí Mankou a raubířem Cipískem. Není divu, že právě Jičínu se říká město pohádky, právě zde se i každoročně na podzim koná stejnojmenný festival. Město je obklopeno historií, nedaleko jsou hrady Trosky, Humprecht, Kuks, Pecka, takže tyto kulisy jsou opravdu pohádkové, nic se nemusí přikrášlovat. Je zde spousta sportovního vyžití, můžete se projet krásnou krajinou na kole, v zimě si zaběžkujete.

Penziony ve Dvoře Králové nad Labem – vyrazte na safari

Opomenout nemůžeme velké lákadlo. Najděte si penzion ve Dvoře Králové nad Labem. Proč? Je tu největší zoo ve střední Evropě. Ostatně právě zde se natáčí populární seriál Zoo. Kromě spousty zvířat tu narazíte na africké městečko, muzeum, užijete si pravé safari, kde se dá i ubytovat. Vaše děti budou nadšené z různých doprovodných programů, mohou sem i vaši čtyřnozí mazlíčci. Kam vyrazíte? Inspirace je spousta. Jen mrkněte na penziony na Penzion.cz, kde je opravdu velká nabídka ubytovacích zařízení. Při nastavení filtrů tak najdete dovolenou na míru celé vaší rodině.  

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek