27 C
Brno
Úterý, 23 července, 2024
DomůRady a NávodyKupujte dálniční známky jen u ověřených prodejců

Kupujte dálniční známky jen u ověřených prodejců

Date:

Nenechte si ujít

E-learning zaměstnanců s learning management systémem EDUNIO vám značně ušetří práci

Neustálé vzdělávání zaměstnanců je základem prosperující firmy. Čím více...

Umělé vánoční stromky, nebo raději živé?

Umělé vánoční stromky se staly populární volbou pro mnoho...

Využijte neodolatelnou nabídku na smartphone vivo V40 SE

Elegantní smartphone přináší kombinaci excelentní řemeslné práce a cenové...

Kam pro dálniční známku?

Zřejmě každý motorista ví, že na české dálnice je...

Který kancelářský balíček Office se vyplatí nejvíc?

Aby nám počítač běžel podle našich představ, musíme si...
- Komerční sdělení -časopis

Od zavedení elektronické dálniční známky se roztrhl pytel se soukromými prodejci. Jak už to tak bývá, najdete mezi nimi jak poctivé obchodníky, tak i podvodníky. Určitě chcete narazit spíše na první zmíněnou kategorii. Na koho se obrátit?

Ověřený prodejce

Chybí vám nová dálniční známka 2024? V takovém případě se obraťte například na jedny z největších prodejců v naší zemi – web czdalnice.cz. Tito odborníci prodávají naprosto klasické varianty známek – desetidenní za 310 Kč / třicetidenní za 440 Kč/ roční za 1 500 Kč. Za každý zakoupený kus dokonce vysadí jeden strom do přírody. Tyto živoucí organismy pomáhají chladit přehřáté silnice a vstřebávají nebezpečný oxid uhličitý, který vypouštíte během jízdy.

Dálniční známku pořídíte velmi snadno a za pár minut. Stačí si rozkliknout webové stránky pod vloženým odkazem. Do připravených kolonek vyplňte zemi registrace vozidla, SPZ a požadovaný začátek platnosti známky. Poté zaplaťte uvedenou částku a počkejte si na potvrzovací e-mail. Po jeho obdržení máte 100% jistotu, že můžete vyrazit na zpoplatněné úseky bez rizika.

Pořídili jste si před nějakým časem roční známku, ale nejste si jistí, do kdy ještě platí? Pak se mrkněte na odkaz – platnost dálniční známky. Stačí napsat svou SPZ. V mžiku se před vámi objeví požadované údaje.

I kdybyste se totiž vydali na dálnici se známkou, která je propadlá pouze jeden den, riskujete nepříjemné pokuty. Policisté vám mohou napařit klidně až 20 000 Kč (v některých případech až 100 000 Kč).

Brzy se změní ceny známek

Zajisté vám neunikly plánované změny v oblasti prodeje dálničních známek. Nově si totiž budete moci pořídit jednodenní kus za 200 Kč. Cena desetidenní varianty klesne na 270 Kč a cena měsíční na 430 Kč. Roční naopak podraží na 2 300 Kč, což je pořádný rozdíl.  

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek