17.6 C
Brno
Neděle, 19 května, 2024
DomůRady a NávodyLearning management systém EDUNIO je efektivní cestou ke vzdělávání zaměstnanců

Learning management systém EDUNIO je efektivní cestou ke vzdělávání zaměstnanců

Date:

Nenechte si ujít

Postup při dopravní nehodě: Klíčové informace a povinnosti

Dopravní nehody jsou, bohužel, běžnou součástí silničního provozu. Přestože...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak vybrat sekačku na trávu?

Sekačka na trávu je nezbytným nástrojem pro udržení krásné...

Výroba plastů – od granulátu k finálním produktům

Výroba plastů je komplexní proces, který zahrnuje několik kroků....

Zlato zachraňuje úspory před inflací

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata...
- Komerční sdělení -časopis

Vzdělaný zaměstnanec je zdaleka největším přínosem pro každou firmu. S pomocí svých znalostí je schopný provádět kvalitní a bezchybnou práci. Jako zaměstnavatelé byste se tedy měli věnovat postupnému vzdělávání svých podřízených. K tomuto účelu skvěle poslouží známá platforma EDUNIO. Co vše dokáže?

Platforma od známých odborníků v oblasti BOZP a PO

Zmíněnou aplikaci vyvinuli jedni z nejznámějších odborníků na BOZP a PO v naší zemi – společnost PREVENT. Ta vznikla před více než 30 lety a v současnosti pomáhá přes 5 000 firmám ze všech odvětví podnikání.

Poskytuje základní vstupní školení BOZP a PO, audity, pracovnělékařské služby, online vzdělávací kurzy, kompletní administrativu spojenou s bezpečností práce i řadu dalších úkonů. Mezi největší lákadla dané společnosti však patří vzdělávací platforma EDUNIO. K čemu je dobrá?

Komplexní přístup k firemnímu vzdělávání

Daná aplikace je určená pro střední a velké podniky, které musí řešit postupné vzdělávání zaměstnanců. V současnosti ji používá přes 750 000 uživatelů, kteří absolvovali přes 8 000 000 kurzů.

Jedná se o plně automatizovanou online platformu, která vám umožňuje kliknutím myši provádět e-learningové kurzy. Ty si můžete buď sestavit sami, zakoupit si již hotové, případně si nechat vytvořit kurz přesně podle svých potřeb (vytvoří jej odborníci ze společnosti PREVENT). Ať už se tedy pohybujete v libovolném odvětví podnikání, přijdete si na to své.

Co by to bylo za vzdělávání online, kdyby neobsahovalo finální testy k prokázání znalostí zaměstnanců? Pokud je splní, systém jim rovnou přidělí adekvátní certifikaci (ta je přenosná i pro další účely). Vy zároveň uvidíte jejich odpovědi, takže budete přesně vědět, který člen týmu se vzdělává, a který naopak ne.

Funkce od A až po Z

V rámci aplikace EDUNIO lze udělit zaměstnancům přístup k firemní knihovně, s jejíž pomocí si budou moci kdykoliv otevřít potřebné podklady a načerpat znalosti. Stejně tak si budou moci znovu přehrávat nejrůznější semináře, videa i kurzy. Nezáleží na tom, jestli jsou zrovna v kanceláři, doma, nebo třeba na chatě.

Jaké další funkce nabízí moderní firemní vzdělávání?

  • správa a organizace vzdělávání,
  • hlídání termínů a notifikace,
  • podrobný reporting na základě vašich požadavků,
  • testování znalostí zaměstnanců,
  • systémové role (každý uživatel má jiné pravomoci – student, lektor, admin, manažer…),
  • a desítky dalších šikovných funkcí.

Vyzkoušejte si vše zdarma

Určitě nemusíte kupovat zajíce v pytli. Raději si nejdříve vyzkoušejte testovací demoverzi platformy zcela zdarma. Stačí se podívat na stránky pod výše vloženým odkazy, kde najdete veškeré podrobnosti i možnost stažení aplikace. Poté se sami rozhodnete, jestli je pro vás ideální.   

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek